خوراک پلت مرغ گوشتی و تخمگذار

خوراک پلت مرغ گوشتی و تخمگذار

درباره خوراک پلت مرغ گوشتی و تخمگذار، تولیدی هلدینگ سنادان پاکرای

خوراک پلت مرغ گوشتی و تخمگذار

در حال حاضر با توجه به پیشرفت های بدست آمده در صنعت مرغداری و پتانسیل بالای رشد در جوجه های گوشتی و از سوی دیگر بالا بودن هزینه های خوراک برای رسیدن به بیشترین بازده، خوراک پلت با اشکال فیزیکی مناسب و با ارزش غذایی بالا در دستور کار قرار گرفته است. با سرعت رشد طیور که با استفاده از خوراک پلت و بالابودن سوخت و ساز آن صورت می گیرد به قطع باید تغذیه طیور کاملا مدیریت شده و با اصول پرورشی نوین ریزبینانه تحت کنترل قرار گیرد تا ضایعات کمتری در گله ها مشاهده شود.

فلذا سنادان فراتر از یک دان، دان پلت مرغی تهیه و ارائه می نماید که از باب کیفیت زبانزد خاص و عام می باشد. هولدینگ پاک رای در واحد سنادان با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا دان پلت ویژه مرغ گوشتی و تخمگذار تولید و در دسترس مصرف کنندگان گرامی قرار می‌دهد.

همچنین در واحد سنادان کنسانتره ی ۲/۵ و ۵ درصد ویژه ی مرغ گوشتی و تخمگذار نیز با بهترین کیفیت تولید و توزیع می گردد. افزودن ریز مغذی هایی که سبب افزایش مقاومت پرنده در برابر بیماری ها می‌شود از دیگر تمایزات ماست.
از دیگر خدمات شایان ذکر کارخانه ی سنادان مشاوره ی پرورشی و درمانی رایگان در طول پرورش میباشد. امید است که همچون سال‌های پیشین با افتخار پرچم بهترین کیفیت را در بین کارگزاران این صنعت در دست داشته باشیم.