درباره ما

کارخانه خوراک دام و طیور سنادان‌ پاکرای

کارخانه خوراک دام و طیور سنادان پاکرای (دانیران سابق) با بیش از ۱۸ سال سابقه از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان  فارس و جنوب کشور در صنعت تولید خوراک دام و طیور است. ما انواع محصولات را با توجه به نیاز مشتریان و مطابق با استانداردهای روز کشور تولید و عرضه می‌کنیم. سال‌ها تجربه و تعهد در کنار نیروی کار متخصص که از آخرین دستاوردها و پژوهش‌های علمی در صنعت خوراک دام و طیور در نهایت منجر به تولید بهترین محصولات شده است.

از موارد دیگری که موجب رضایت‌مندی مصرف‌کنندگان تولیدات سنادان پاکرای را فراهم کرده کیفیت مواد اولیه است، ما با دقت فروان بهترین مواد اولیه را از سرتاسر ایران جمع‌آوری کرده و پس از کنترل آنها در آزمایشگاه تخصصی و پیشرفته واقع در کارخانه از کیفیت آنها اطمینان حاصل می‌کنیم. هدف ما همواره رضایت مشتریمان بوده، هست و خواهد بود و تعهدمان این است که همواره در شرایط سخت ناشی از تورم، کمبود مواد اولیه، تحریم‌ها و سایر موارد غیر قابل پیش‌بینی در کنار مشتریمان که سرمایه‌های اصلی ما هستند، باشیم.

انواع محصولات ما با جیره‌های تخصصی و به صورت استاندارد و با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان تولید شده و سپس در آزمایشگاه تخصصی کیفیت آن بررسی می‌گردد و سپس در مزارع خودمان استفاده شده و پس از اینکه کیفیت آنها مورد تائید کارشناسان مورد اعتمادمان قرار گرفت جهت مصرف به بازار عرضه می‌شود.

محصولات

خوراک طیور(مرغ، بوقلمون، بلدرچین)

خوراک دام (گوسفند، گاو، اسب)

انواع کنسانتره (دام و طیور)

خوراک پرندگان (طوطی و …)

جوجه (انواع نژادها)

چرا خوراک دام و طیور پاکرای

ارسال رایگان

ارسال رایگان محصولات برای سفارشات بالا

برگشت وجه

%۱۰۰ امکان بازپسگیری و برگشت وجه تا هفت روز

پشتیبانی تمام وقت

۲۴ ساعت در هفت روز هفته

رضایت‌مندی مشتریان

ناشناس

ناشناسخریدار محصول

تعهد به همراه بادان با کیفیت فقط و فقط کارخانه مهندس پاک‌رای

ناشناس

ناشناسهمکار

سلام بر جناب مهندس پاکرای عزیز و تیم همکارانش بابت صداقت و پاکدستی و انصاف و کیفیت در کارشون ایکاش دیگر کارخانجات الگو ‌می‌گرفتند و اینقدر دنبال منفعت زیاد و زیاده‌طلبی و عدم رحم و مروت نبودند، اخه یه عده با ظلم و اجحاف به کجا می‌خواهند برسند مطمئن باشید وقتی کارتون درست باشد دعای خیر بدرفه ‌کار و زندگیتان است.

۰
+
هزار مشتری
۰
+
اعضای گروه
۰
ساعت
پشتیبانی
۰
%
بازخورد مثبت